Strona główna E-mail
Ubezpieczenia

O firmie

Agencje Ubezpieczeń specjalizują się w doradztwie oraz sprzedaży produktów ubezpieczeniowych osobom fizycznym oraz podmiotom gospodarczym.

Kierując się dobrem oraz potrzebami Klientów, pomagamy dobrać najkorzystniejszy zakres ochrony. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i wiarygodnymi partnerami, tak, aby nasi Klienci mogli czuć się zawsze bezpieczni i spokojni o swoją przyszłość.

Nasi pracownicy charakteryzują się szeroką i szczegółową wiedzą ubezpieczeniową, a każdego z klientów obejmują specjalną, wysoce zindywidualizowaną opieką. Dzięki nam nigdy nie zapomnisz o upływającym terminie polisy, nie podejmiesz niekorzystnej decyzji i nie stracisz w wypadku wystąpienia szkody.

Początki naszej działalności sięgają pierwszej połowy lat 90-tych XX wieku, kiedy to podjęliśmy współpracę z towarzystwami ubezpieczeniowymi zajmującymi się ubezpieczeniami na życie i funduszami emerytalnymi. Dość szybko rozpoczęliśmy proces rozszerzania wachlarza naszych usług o produkty z zakresu ubezpieczeń majątkowych i komunikacyjnych, aby posiadać możliwości kompleksowego ubezpieczania naszych Klientów. Z każdym rokiem powiększamy grono naszych partnerów, tak, aby oferować wszelkie nowości dostępne na rynku ubezpieczeń.

Mamy nadzieję, że zakres oraz jakość usług świadczonych przez nasze Agencje będą spełniać Twoje oczekiwania i pozwolą Ci czuć się bezpiecznie i pewnie. Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu!